تماس با راد تراول

 

آدرس: گرجستان، تفلیس، واکه، خیابان تاک تاشویلی (ریگا سابق)، شماره ۷/۹

تلفن: +995 322904999 

ایمیل: info@radtravelco.com

تلگرام: 37 36 26 558 995+

موبایل مدیریت:  

                     +995 555338562  +995 555338656 

موبایل شرکت: +995 555263980 

Instagram : @radtravelco

Facebook : FB/radtravelco

Telegram Channel : @radtravel

www.radtravelco.com

راه‌های ارتباط با قسمت‌های مختلف آژانس از طریق ایمیل:

  • Director@Radtravelco.com
  • sales@Radtravelco.com
  • Online@Radtravelco.com
  • Manager@Radtravelco.com
  • Reservation@Radtravelco.com
  • Operation@Radtravelco.com
  • Markating@Radtravelco.com
  • Transfer@Radtravelco.com
  • Hotel@Radtravelco.com
  • Tour@Radtravelco.com
 
پرکردن فیلدهای ستاره دار (*) الزامی است. 





 
تماس با راد تراول